Автор: admin від 17-05-2018, 15:14, подивилося: 320

День вишиванки в коледжі
Сьогодні, 17 травня, в Україні відзначають національне свято День вишиванки.

Щорічно цей день відзначається в третій четвер травня. Свято спрямовано на популяризацію української культури та національних традицій.
День вишиванки в коледжіДень вишиванки в коледжіДень вишиванки в коледжі

День вишиванки молоде свято, яке зародилося в Чернівецькому національному університеті в 2006 році. Тоді студенти і викладачі організували  флешмоб, прийшовши до вузу у вишиванках. З тих пір цей день став святом вишиванки в Україні.
День вишиванки в коледжіДень вишиванки в коледжіДень вишиванки в коледжі

З цієї нагоди викладачі та студенти нашого коледжу одягли вишиванки, щоб долучитись до цього свята, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
День вишиванки в коледжіДень вишиванки в коледжіДень вишиванки в коледжі

Адже вишиванка для нас не лише вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це символ приналежності до роду та нації, ознака українськості, а у наш час ще й один із символів, за яким вирізняється українець у багатомірному, багато-вбраному глобалізованому світі.