Нагородили найкращих спортсменів

Автор: admin від 25-05-2018, 15:12, подивилося: 241

Нагородили найкращих спортсменів
Протягом останніх 25 років збірні команди коледжу мають такі здобутки в обласній Спартакіаді серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації фізкультурно-спортивного товариства «Колос»: ІІІ місце в командному заліку займали  3 рази, ІІ місце в командному заліку займали 7 разів, І місце в командному заліку займали 15 разів.
 
В цьому році наш навчальний заклад в обласній спартакіаді посідає  І-загальнокомандне місце.

Вже стало доброю традицією щорічно проводити Спартакіаду коледжу серед студентів лісового та мисливського відділення з 12 видів спорту (шашок, шахів, багатоборства, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, волейболу, армспорту, гирьового спорту, легкої атлетики, міні-футболу, кульової стрільби. Серед студентів економічного та садово-паркового  відділення з 5 видів спорту (шашок, настільного тенісу, легкоатлетичного кросу, волейболу, легкої атлетики, кульової стрільби, багатоборства. Загальна кількість учасників Спартакіади 2017-2018 навчального року становила понад 1200 студентів.
Нагородили найкращих спортсменівНагородили найкращих спортсменівНагородили найкращих спортсменів
Нагородили найкращих спортсменівНагородили найкращих спортсменів
 
Переможці Спартакіади 2017-2018 навчального року з легкої атлетики в особистому заліку:
 
Біг 60 м. (дівчата)

1 місце - Музика Анастасія СПГ-31 - 09.25
2 місце -  Голосняк Валерія ОФ-23 - 09.47
3 місце -  Ціпан Оксана ОФ-23 - 09.63
Нагородили найкращих спортсменів

Біг 100 м. (юнаки)

1 місце - Полюхович Назар, ЛГ-26 - 12.78
2 місце - Сидорчук Максим, ЛГ-21 - 12.79
3 місце - Микосянчик Ігор, ЛГ-26 - 12.93
Нагородили найкращих спортсменів
 
Біг 200 м. (юнаки)

1 місце - Павлюк Михайло, ЛГ-22 - 27.22
2 місце - Сульжик Олександр, ЛГ-26 - 27.28
3 місце - Лавренчук Вадим, МГ-21 - 27.35
Нагородили найкращих спортсменів
 
Метання м’ячика (дівчата)

1 місце - Удод Іванка, СПГ -31 - 38 м.
2 місце - Федас Ірина, ОФ-13 - 34 м.
3 місце - Захарчук Наталія, СПГ-31 - 33 м.
Нагородили найкращих спортсменів
 
Метання гранати (юнаки)

1 місце - Меркулов Микола, ЛГ-32 - 53 м.
2 місце - Павлюк Михайло, ЛГ-22 - 51 м.
3 місце - Стрілець Роман, ЛГ-36 - 49 м.
Нагородили найкращих спортсменів
 
Стрибки у довжину (юнаки)

1 місце - Драбич Ярослав, СПГ-31 - 5.39 м.
2 місце - Шидловський Олександр, МГ-11 - 4.98 м.
3 місце - Трофимчук Петро, ЛГ-36 - 4.93 м.
Нагородили найкращих спортсменів
 
Стрибки у довжину (дівчата)

1 місце - Захарчук Наталія, СПГ–31 - 3.48 м.
2 місце - Крищук Ольга, ОФ–23 - 3.33 м.
3 місце - Ціпан Оксана, ОФ–23 - 3.18 м.
Нагородили найкращих спортсменів
 
Результати в командному заліку з легкої атлетики серед студентів економічного та садово-паркового відділень:
3 місце  команда групи  ОФ - 13
2 місце  команда групи  ОФ - 23
1 місце  команда групи  СПГ - 31
Нагородили найкращих спортсменів
 
Серед студентів лісогосподарського та мисливського відділення:
3 місце  команда групи  ЛГ-21
2 місце  команда групи  ЛГ-26
1 місце  команда групи  ЛГ-22
Нагородили найкращих спортсменів
 
Результати в загально-командному заліку Спартакіади коледжу 2017-2018 н.р. серед студентів економічного та садово-паркового відділень:
5 місце  команда групи  СПГ-21
4 місце  команда групи  СПГ-11
3 місце  команда групи  ОФ- 13
2 місце  команда групи  СПГ -31
1 місце  команда групи  ОФ -23
Нагородили найкращих спортсменів
 
За ефективну організацію спортивно-масової роботи в групі протягом 2017-2018 навчального року нагороджуються класні керівники груп ОФ-13 (Вишняк Людмила Марківна),  СПГ-31 (Блищик Любов Олексіївна), ОФ-23 (Случак Наталія Анатоліївна).
Нагородили найкращих спортсменів
 
Результати в загально-командному заліку Спартакіади коледжу 2017-2018 н.р. серед студентів лісогосподарського та мисливського відділення:
3 місце  команда групи  ЛГ-31
2 місце  команда групи  ЛГ-36
1 місце  команда групи  ЛГ-22
Нагородили найкращих спортсменів
 
За ефективну організацію спортивно-масової роботи в групі протягом 2017-2018 навчального року нагороджуються класні керівники груп: ЛГ-31 (Сидорчук Вікторія Миколаївна), ЛГ-36 (Мельник Ігор Миколайович), ЛГ-22 (Юрченко Андрій Станіславович).
Нагородили найкращих спортсменів
 
Також за ефективну організацію спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи серед студентської молоді були нагороджені викладачі фізичного виховання Огороднік Віктор Адамович, Степанюк Микола Олександрович, Мисько Микола Денисович, тренер з волейболу Мельник Олена Сергіївна та лаборант кабінету фізичного виховання Лазарець Володимир Васильович.
Нагородили найкращих спортсменівНагородили найкращих спортсменівНагородили найкращих спортсменів

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.