Захоплююча екскурсія майбутніх банкірів до АБ «Укргазбанк»

Автор: admin від 1-06-2018, 11:13, подивилося: 211

Захоплююча екскурсія майбутніх банкірів до АБ «Укргазбанк»
31 травня 2018 року здійснилася мрія студентів спеціальності фінанси, банківська справа та страхування: для них відбулася екскурсія до відділення банку АБ  «Укргазбанк» організована викладачем Мосійчук Алою Ярославівною.

На початку зустрічі працівники банку розповіли студентам про діяльність банківської установи, орієнтованої на комплексне банківське обслуговування підприємств всіх галузей економіки та верств населення. Відвідуючи банк, студенти ознайомилися з традиційними і не традиційними банківськими послугами та з відділами банку. 

Працівники банку розповіли про  стратегію надання банківських послуг клієнтам, які втілюють у життя проекти, пов’язані з ефективним використанням ресурсів та зменшенням шкідливого впливу на довкілля – Еко-банкінг, який призначений для залучення більшої кількості приватних та публічних інвестицій.  
Захоплююча екскурсія майбутніх банкірів до АБ «Укргазбанк»Захоплююча екскурсія майбутніх банкірів до АБ «Укргазбанк»
 
Студенти змогли побачити, як облаштовані фронт-офіси, де обслуговують фізичних та юридичних осіб, каси та бек-офіси, туди доступ для пересічних відвідувачів закритий.
Захоплююча екскурсія майбутніх банкірів до АБ «Укргазбанк»Захоплююча екскурсія майбутніх банкірів до АБ «Укргазбанк»
Найбільше захоплення студенти отримали від можливості обміняти свої власні банкноти та білонні монети номіналом 1 та 2 гривні у касі банку, а також від прохолодних напої зі смаколиками якими люб’язно пригостили гостей дружній колектив АБ «Укргазбанк».
 Захоплююча екскурсія майбутніх банкірів до АБ «Укргазбанк»
Студенти отримали приємні враження від екскурсії, цікавились питаннями працевлаштування, навчання та стажування в банку. 
 
Студенти та викладачі висловлюють щиру подяку працівникам відділення «Укргазбанк», а особливо керуючій відділенням Покарець Галині Кузьмівні та начальнику відділу підтримки операцій субєктів господарювання Гунтіку Олександру Вікторовичу  за дуже привітну та неймовірно цікаву зустріч. 
 
Викладач обліково-економічних дисциплін 
Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП, 
керівник гуртка "Банкір” 
Мосійчук Алла Ярославівна


Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.