Військово-спортивна гра «Патріот»

Автор: admin від 13-06-2018, 10:27, подивилося: 189

Військово-спортивна гра «Патріот»
В коледжі стало доброю традицією по завершенню вивчення курсу «Захист Вітчизни» проводити військово – спортивні змагання. В них взяли участь юнаки І – го курсу, які розділилися на чотири команди. Дві команди лісогосподарського відділення, команда групи мисливського господарства та збірна садово – паркового та бухгалтерського відділень.

З вітальним словом звернувся до учасників заступник директора з навчальної роботи Мосійчук Р.С. Організатор змагань, головний суддя, голова циклової комісії фізвиховання – Степанюк М.О. розповів про етапи, в яких змагатимуться учасники та правила за якими проходитимуть ігри.
Військово-спортивна гра «Патріот»Військово-спортивна гра «Патріот»Військово-спортивна гра «Патріот»

А розпочалося все з конкурсу строю, в якому студенти змагалися в синхронності та чіткості. Далі було швидкісне одягання протигаза, підтягування на перекладині, метання гранати. Студенти мали змогу відчути себе саперами, їм було запропоновано знайти щупом протипіхотну міну на швидкість.

Заключним етапом змагань стала естафета, в якій учасники переносили потерпілого в протигазі, переміщувалися на рукоході, пересікали зону хімічного зараження, транспортували пораненого, переповзали під умовним колючим дротом, споряджали магазин автомата Калашникова. Попередньо були проведені змагання з пневматичної стрільби, результати яких додали в таблицю.

Після підрахунку залікових балів визначилися призери і переможці, а ними стали юнаки групи мисливського господарства. Переможці індивідуальних дисциплін та капітани команд – призерів отримали відзнаки.

Загалом, усім учасникам дуже сподобався захід, адже всі ці студенти бажають бути мужніми, відважними, сильними, щоб захищати нашу рідну Батьківщину.