Цікава подорож

Автор: admin від 21-06-2018, 15:46, подивилося: 95

Цікава подорож
Нещодавно студенти, які беруть активну участь в спортивному та громадському житті нашого коледжу, мали можливість відвідати визначні місця Тернопільщини та Рівненщини.

Під час екскурсії територією Почаївської Лаври студенти та викладачі мали можливість помолитися на вранішній відправі у Свято-Успенському соборі, поцілувати Почаївську ікону Богоматері, взяти участь у Акафісті преподобним Іову і Амфілохію перед їх святими, прикластися до святих мощей, попити та придбати цілющої води з Почаївської гори, побачили бронзовий позолочений ковчег за латунною загорожею.
Цікава подорожЦікава подорожЦікава подорож

Наступним місцем відвідування став Кременецький лісотехнічний коледж, який гостинно відкрив свої двері для ознайомлення з історією та матеріально-технічною базою. Гідом для нашої делегації був заступник директора з виховної роботи Стрижак Андрій Іванович, який провів екскурсію головним навчальним корпусом, бібліотекою, читальним залом, студентським клубом, спортивним залом, музеєм  та гуртожитками. Студенти ділилися враженнями і порівнювали все побачене з своїм навчальним закладом.
Цікава подорожЦікава подорожЦікава подорож

Завершальним пунктом подорожі стало джерело і скит Святої Праведної Анни, що біля Кременця на околиці села Онишківці. Старожили розповідають, що саме тут з’явилася ікона Святої Анни, а одними з перших її помітили серед трави діти, випасаючи корів.

А згодом тут пробилися цілющі води джерела, які вже не один рік зцілюють хворих. Вода в ньому і влітку, і взимку має однакову температуру – плюс 5 градусів. Вода багата на вміст срібла і ніколи не замерзає. Під час екскурсії територією Скиту, студенти  скуштували воду з криниці джерела Святої Анни, приклонилися до ікони Святої Праведної Анни у каплиці,  залюбки відчули на собі цілющі властивості води.