Лісове багатоборство

Автор: admin від 4-07-2018, 14:49, подивилося: 168

Лісове багатоборство Лісове багатоборство Лісове багатоборство

По закінченню семестрового навчання для усіх груп ІІІ курсу спеціальності «Лісове господарство», було проведено змагання з лісового багатоборства, яке проходило в лісах Березнівського лісництва. Програма заходу передбачала проходження двохкілометрового маршруту із зупинками, де студенти демонстрували свої знання з предметів лісівничого циклу, отриманих під час навчального року.

Лісове багатоборство Лісове багатоборство Лісове багатоборство Лісове багатоборство

Оцінювали знання студентів досвідченні викладачі з предметів: «Геодезія», «Лісові культури», «Ґрунтознавство», «Механізація» «Лісництво», «Лісова таксація», «Лісозахист», «Дендрологія», «Ботаніка».

Хоча погода була не дуже сприятливою, але всі учасники дісталися фінішу. Після підрахунків отриманих оцінок та часу проходження дистанції були визначенні переможці змагань.

Ними стали:

- І місце – Мельник Вадим Юрійович

- ІІ місце – Мельничук Ярослав Ярославович

- ІІІ місце – Шилюк Юрій Анатолійович

Лісове багатоборство Лісове багатоборство Лісове багатоборство Лісове багатоборство
Лісове багатоборство Лісове багатоборство