Автор: admin від 4-09-2018, 16:19, подивилося: 254

Шлях у світ пізнання
День Знань – завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Свято, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Урочисто відзначили це свято й в нашому коледжі.
Шлях у світ пізнанняШлях у світ пізнанняШлях у світ пізнання

Привітати студентів та викладачів з початком нового навчального року прибули почесні гості: голова Рівненської обласної ради, випускник нашого коледжу Данильчук Олександр Юрійович, Люшин Віталій Григорович – голова Березнівської районної державної адміністрації, Федас Віктор Васильович – голова Березнівської районної ради, Пилипчук Людмила Петрівна – заступник голови Березнівської районної ради, Пилипчук  Руслан Петрович - міський голова Березного, Прокопчук Михайло Васильович - перший заступник начальника, головний лісничий Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, Прохор Олександр Володимирович - директор Державного підприємства «Соснівське лісове господарство», Івашенюта Сергій Володимирович – заступник голови обласної профспілки лісового господарства, Гончар Володимир Миколайович – директор СВ СК «Агроліс», Галагуз Олександр Григорович – головний лісничий  ДП «Березнівське лісове господарство».
Шлях у світ пізнанняШлях у світ пізнанняШлях у світ пізнання

З теплими словами до майбутніх лісівників, фінансистів, обліковців, ландшафтних дизайнерів, мисливствознавців звернувся директор коледжу Гончар Микола Володимирович, який крім щирих привітань студентам та їх батькам, подякував керівництву району, міста, керівникам лісової галузі області за всесторонню підтримку та участь у святкуванні свята знань. Директор Надслучанського інституту Фізик Ігор Васильович побажав студентам натхнення, успіхів у навчанні та досягнення своєї мети у житті.

Після привітань директорів, студенти першого курсу отримали символи знань, студентський квиток та ключ. В свою чергу, «першачки» в особі Іванюк Катерини та Цимбалюка Олега, подякували керівництву та пообіцяли бути гідним високого звання студента Березнівського лісотехнічного коледжу та Надслучанського інституту Національного університету водного господарства та природокористування.
Шлях у світ пізнанняШлях у світ пізнання

Присутні мали змогу насолодитися чарівною композицією «Лише у нас на Україні» у виконанні Вікторії Драганчук.
Шлях у світ пізнання

Зі святковими побажаннями та настановами студентському товариству також виступили вельмишановні гості. З собою на урочистості, вони привезли не лише гарні слова, а й цінні подарунки та  відзнаки за сумлінну працю викладачам коледжу.
Шлях у світ пізнанняШлях у світ пізнанняШлях у світ пізнання

Після урочистостей студенти нового набору та їхні батьки зустрілися з представниками адміністрації, де могли почути цікаву інформацію про організацію навчального та виховного процесу.
Шлях у світ пізнанняШлях у світ пізнання