Спасибі людям, що зростили ліс

Автор: admin від 14-09-2018, 14:41, подивилося: 80

Спасибі людям, що зростили ліс
Ліс –  одне з найкращих і найцінніших багатств, якими наділила нас матінка-природа. І, мабуть, немає жодної людини, яка б не милувалась красою та величчю лісових просторів. Ліс – це свіже повітря, спів птахів, чарівні пахощі квітів, заспокійлива пісня лісових струмків. Та для одних людей ліс – це естетичне та оздоровче джерело, а для інших – це все життя.

Працівники лісових господарств своєю щоденною і невтомною працею зберігають та примножують природну скарбницю лісів.. У цій царині трудяться небайдужі до своєї справи люди, які безмежно люблять природу, з повною відповідальністю ставляться до неї. А  щороку третьої вересневої неділі вони відзначають своє професійне свято.

З нагоди свята в актовій залі коледжу відбувся урочистий захід. На ньому лунали вітальні слова лісівникам від ведучих, заступника директора з навчальної роботи Мосійчука Руслана Святославовича.
Спасибі людям, що зростили лісСпасибі людям, що зростили лісСпасибі людям, що зростили ліс

Про стан лісового господарства України, перспективи розвитку лісової галузі, проблеми, які виникають нині розповів присутнім кандидат сільськогосподарських наук, голова циклової комісії лісівничих дисциплін Блищик Іван Володимирович.
Спасибі людям, що зростили лісСпасибі людям, що зростили ліс

Зі сцени лунали звуки ліричних та патріотичних пісень від чарівних Ірини Рубель, Оксани Ціпан, Вікторії Драганчук та Катерини Кравчук. Вітали бурхливими оплесками аматорський танцювальний колектив колектив коледжу, який продемонстрував запальне танго. Також в цей день всі викладачі отримали вітальні листівки від представників студентської ради.
Спасибі людям, що зростили лісСпасибі людям, що зростили ліс