Відзнака військових

Автор: admin від 19-09-2018, 13:12, подивилося: 93

Відзнака військових
На зустріч зі студентами в актовому залі коледжу завітав старший офіцер цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід», підполковник Андрій Миколайович Рисюк.

Пан Андрій розповів про сучасний стан Збройних Сил України, повідомив, що серед цивільних професій, лісівники складають найбільшу кількість військових мобілізованих від початку війни на Сході нашої держави. А також, у виступі прозвучало й про постійну, різнобічну підтримку з боку підприємств лісового господарства нашої армії. На захід був запрошений директор держаного підприємства «Соснівське лісове господарство» Прохор Олександр Володимирович, який ще з 2014 року тісно співпрацює з волонтерськими організаціями, військовими частинами, всіляко допомагаючи захисникам державного суверенітету та територіальної цілісності України. Саме тому оперативне командування «Північ» вирішило відзначити Олександра Володимировича високою нагородою – медаллю «За гідність та патріотизм», яка була урочисто вручена в стінах його альма-матер, демонструючи, таким чином, яскравий приклад активної громадянської позиції молодому поколінню лісівників.
Відзнака військовихВідзнака військовихВідзнака військових

Не забуває вдячний випускник Олександр Володимирович й про свій коледж, постійно відгукується на прохання допомоги по покращенню матеріально-технічної бази. Заступник директора з навчальної роботи Мосійчук Руслан Святославович щиро подякував від імені студентського й педагогічного колективів й вручив подяку пану Олександру. Присутні ж подякували гостей бурхливими оплесками.
Відзнака військовихВідзнака військовихВідзнака військових