Фестиваль патріотичної творчості «Сила нескорених - 2018»

Автор: admin від 10-10-2018, 15:10, подивилося: 164

Фестиваль патріотичної творчості «Сила нескорених - 2018»
«Ми роду козацького діти, землі української цвіт» - саме під такою назвою пройшов в коледжі фестиваль патріотичної творчості «Сила нескорених - 2018». Цього року фестиваль поєднав у собі дві святкові події. А саме, відзначення Дня працівників освіти та Дня Захисника України.

Перед безпосереднім початком творчих змагань, на сцену був запрошений директор коледжу Микола Гончар. Він привітав усіх присутніх з прийдешніми святами, подякував педагогам - ветеранам коледжу, які були запрошені на захід, за десятиліття невтомної праці на благо нашого навчального закладу. Також було вручено відзнаки кращим педагогічним працівникам коледжу.
Фестиваль патріотичної творчості «Сила нескорених - 2018»Фестиваль патріотичної творчості «Сила нескорених - 2018»Фестиваль патріотичної творчості «Сила нескорених - 2018»

Оцінювати виступи студентів були запрошені люди, які знають про патріотизм, героїзм, відвагу не з екранів телевізорів чи з шпальт газет, люди, які стояли на захисті нашої Батьківщини, які віддали своє здоров’я за наше мирне життя – учасники війни на Сході України. А саме: Горобей Сергій – випускник нашого коледжу, боєць Української добровольчої армії, координатор об’єднання добровольців в Березнівському районі, Крук Микола – волонтер, Белера Олександр – боєць полку «Азов» та Галайчук Микола – боєць 53 третьої механізованої бригади. Студентами було підготовлено 15 номерів, які вони й предстали на розсуд журі й глядачів. На сцені звучали ліричні пісні, декламувалася поезія, читали монологи, демонструвалися танці та інсценізації, і всі вони були на патріотичну тематику. Іноді виконання було настільки зворушливим, що в багатьох присутніх в залі щеміло в грудях й сльози котилися з очей. Серед усього різноманіття номерів суддям було дуже тяжко вибрати три кращих. Довго обговорюючи і дискутувавши суддівська колегія все ж обрала переможців фестивалю. Ними стали:

III місце – Остапович Роман студент групи ЛГ-32 з поезією «Поклик совісті»
II місце – Гринь Ярослав, який виконав авторську пісня «Війна» студента Олега Короля, група ЛГ-46
I місце – Федас Дарина, студентка групи ОФ-13, яка заспівала композицію «Повертайся живим».

Переможцям вручили дипломи та солодкі подарунки. Також на сцені місцевим волонтерам було передано медичні засоби для бійців на Сході. Придбані ці засоби на кошти зібрані студентами та педагогами коледжу під час благодійної акції «Разом переможемо!».