Тиждень бібліотечної роботи

Автор: admin від 30-10-2018, 15:15, подивилося: 57

Тиждень бібліотечної роботи
«Читання – ось найкраще навчання». Стверджує народна мудрість. Це найважливіша сфера духовного життя, тому важливо розвивати уміння самостійно і змістовно проводити дозвілля за допомогою книги.

Тому пропаганда книги, турбота про те, щоб вона була доступна кожному читачеві знаходиться в центрі уваги бібліотечних працівників. З 22.10 по 26.10.2018 р. в коледжі проводився тиждень бібліотечної роботи. Студенти 1-го курсу груп ЛГ-11, ОФ – 13 ознайомилися з книгозбірнею бібліотеки, з фондом художньої літератури, були присутні на виховній годині «Історія Березнівщини», переглянули усний журнал «Про що говорить твоє ім’я?». Разом з працівниками Березнівської центральної районної бібліотеки була проведена патріотично-інформаційна бесіда «Україна: незалежність, гідність, свобода».

Студенти групи ЛГ–31 послухали презентацію книги М. Поровського «Щоб в синім небі стрічка золота. Записка «замполіта» полку кіборгів». Протягом тижня бібліотечної роботи в читальному залі була представлена книжкова виставка «Березнівщина – мій рідний край». Користувачам бібліотеки надавалися різні бібліографічні довідки, консультації, використовуючи каталоги, тематичні папки, картотеки.
Тиждень бібліотечної роботиТиждень бібліотечної роботиТиждень бібліотечної роботиТиждень бібліотечної роботиТиждень бібліотечної роботиТиждень бібліотечної роботи