«Допомога дійшла до адресатів»

Автор: admin від 8-11-2018, 16:06, подивилося: 30

«Допомога дійшла до адресатів»
З приємною місією завітали в коледж волонтери Березного. Тетяна Воронко, Алла Семенчук та Валентин Семенчук зустрілися з директором й передали державний стяг з словами вдячності та побажаннями від бійців 131 окремого розвідувального батальйону усьому студентському й педагогічному колективам за підтримку й допомогу.
«Допомога дійшла до адресатів»«Допомога дійшла до адресатів»«Допомога дійшла до адресатів»«Допомога дійшла до адресатів»

Адже, лікарські засоби, які були придбані раніше, були доставлені в район проведення ООС. Разом з волонтерами на Схід вирушив й щойно прилетівший з Австралії березнівчанин, доброволець, боєць 80-ї Львівської аеромобільної бригади, золотий призер «Ігор нескорених», лучник Андрій Усач. Дякуємо усім небайдужим, усім, хто долучається до благородної справи – підтримки наших захисників.