День волонтера

Автор: admin від 6-12-2018, 23:08, подивилося: 85

День волонтера
5 грудня увесь світ відзначає День волонтера. Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку встановлений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у розвитку суспільства.

Генеральна Асамблея ООН в 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як "Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку", закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності, пропонувати свої послуги як волонтерів.

В коледжі не могли оминути таку подію. В актовому залі відбулася виховна година приурочена цій даті. Історію походження цього свята та волонтерства в цілому, рух доброчинників в Україні, повідали ведучі заходу, студенти I-го курсу Козар Олена та Хомяк Анна. Проникливу пісню про наших воїнів виконала студентка групи ОФ-13 Дарина Федас.
День волонтераДень волонтераДень волонтера

Запрошеними на свято були місцеві волонтери, які протягом років допомагають бійцям на Сході. Депутат обласної ради Тетяна Воронко пригадала з чого почалася її волонтерська діяльність, розповіла про дружні стосунки і постійну підтримку, яку вони відчувають від студентського та педагогічного колективів нашого коледжу. Алла Семенчук, депутат Березнівської міської ради, продемонструвала студентській молоді фотознімки із своїх поїздок на передову, полігони та багато інших моментів свого тяжкого, насиченого, але такого важливого волонтерського життя.
День волонтераДень волонтераДень волонтера

Студенти були захоплені розповідями гостей, дякували їм своїми бурхливими оплесками за їхню жертовність і любов до Батьківщини. Адже, саме завдяки українським волонтерам – їхній небайдужості, порядності, активній громадській позиції та фанатичній відданості справі, Україна вистояла й зберегла незалежність.
День волонтераДень волонтераДень волонтера

Ще раз хочемо привітати усіх учасників волонтерського руху. Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!