II місце в обласному конкурсі

Автор: admin від 17-12-2018, 10:19, подивилося: 83

II місце в обласному конкурсі
Управлінням освіти і науки Рівненської ОДА підведено підсумки ІІ етапу обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток та кращий учнівський гуртожиток професійно-технічного навчального закладу 2018 року.

Цьогоріч, в огляді-конкурсі взяли участь 24 гуртожитки закладів вищої освіти та 19 ПТНЗ. З вітальним словом до присутніх звернувся заступник начальника – начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Петро Коржевський. Петро Миколайович разом із головнним спеціалістом відділу професійно-технічної та вищої освіти Андрєєвою Майєю Миколаївною вручили кубки та відзнаки переможцям. Була присутня й делегація нашого коледжу на цьому заході, яку очолив заступник директора з виховної роботи Рачок Віталій Павлович.
II місце в обласному конкурсіII місце в обласному конкурсіII місце в обласному конкурсі

Дуже приємно, що відповідно до рішення організаційного комітету, гуртожиток №2 Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП посів почесне II місце в цьому конкурсі-огляді, за що відзнаку та подарунки (пральну машину та два електро чайники). Також відзначено почесними грамотами завідуючу гуртожитком Радіонову Світлану Олександрівну та вихователя Булавіну Галину Романівну. Щиро вдячні організаторам конкурсу за турботу про затишок і комфорт студентської молоді області.
II місце в обласному конкурсіII місце в обласному конкурсі