Ми талановиті

Автор: admin від 19-02-2013, 15:13, подивилося: 995

Ми талановиті

Барвисту концертну програму «Ми талановиті» подарувала своїм друзям до Дня закоханих мистецька група студентів Березнівського лісового коледжу.

В ній були і задушевні естрадні пісні, якими виконавці закликали ніколи не звикати до любові, і ліричні танці з елементами балету, і гумористичні сценки з народного побуту, і поетичне слово про почуття, до яких ніколи не звикають. А оцінювало сценічну майстерність журі з професійних працівників сфери культури на чолі з директором радіокомпанії «Березне» Іриною Баковецькою.

Ми талановиті Ми талановиті Ми талановиті Ми талановиті

За  суддівською оцінкою перше місце вибороли співаки Наталія Іванчук та Олександр Воробій з піснею під гітару «Не цілуй», друге – гумористи Андрій Олексин та Вадим Хандучко, третє – танцюристи Олена Рощук та Олександр Власюк за танок «Румба». Проте студрада і студпрофком відзначили всіх учасників концерту, що подарували свято кохання, назване  по-студентськи теоремою, яку щодня треба доводити.

Ми талановиті Ми талановиті Ми талановиті Ми талановиті