Досвід передається молодим

Автор: admin від 25-02-2013, 01:46, подивилося: 837

Досвід  передається  молодим

Цикловою комісією лісотехнічних дисциплін 20 лютого було організовано зустріч студентів старших курсів спеціальностей «Лісове та мисливське господарство» з начальником лісовпорядної партії Українського державного лісовпорядного виробничого об’єднання «Укрдержліспроект», випускником коледжу 1984 р., Вишневським Василем Сергійовичем.

Досвід  передається  молодим Досвід  передається  молодим Досвід  передається  молодим

Він ознайомив студентів із сучасним станом та перспективами розвитку лісовпорядкування в Україні, застосування комп’ютерних технологій для обробки, зберігання і використання лісовпорядної інформації, поділився багатим досвідом проведення лісовпорядних робіт у різних регіонах нашої держави та країнах близького зарубіжжя. Адже Василь Сергійович є одним із провідних спеціалістів лісовпорядного об’єднання по застосуванню програмно-технологічного комплексу Fild – Map – повнофункціональної мобільної геоінформаційної системи для проведення лісовпорядних робіт. Студенти з цікавістю слухали досвідченого виробничника.