Автор: admin від 31-05-2013, 09:06, подивилося: 1163

Вечір відпочинку на тему: "Лицарські манери та етикет"

Після завершення навчальних занять та практик вихователями студентських гуртожитків Лісового коледжу було організовано вечір відпочинку в студентському кафе "Лісова пісня" із активом гуртожитків на тему "Лицарські манери та етикет".

Вечір відпочинку на тему: "Лицарські манери та етикет" Вечір відпочинку на тему: "Лицарські манери та етикет"

На видному місці висів плакат з написом: «Справжня ввічливість виявляється у доброзичливому ставленні до людей» (Ж.Ж.Руссо).

Вечір супроводжувало музичне оформлення.

Тему вечора назвала вихователь гуртожитку № 2 Середа Ірина Станіславівна і пояснила, що таку тему вибрали не випадково. Адже Ви вибрані колективами мешканців гуртожитку, як члени ради гуртожитків. З вас беруть приклад, від вас чекають допомоги, тактовного ставлення, хорошої поведінки.

Вечір відпочинку на тему: "Лицарські манери та етикет"

Суть сьогоднішнього вечора розкриють вам ведучі: Довгалець Ірина (студентка групи ЛГ-12) і Мазурець Микола (студент групи ЛГ-22).

В своїх повідомленнях ведучі показали суть лицарських манер, ознайомили як виникли звичаї, заходячи до приміщення, знімати капелюха, вітаючись, знімати рукавичку, чому не ввічливо розмовляти із співрозмовником в темних окулярах і т.ін. Ведучі з’ясували кого в минулому називали лицарями і яку людину ми називаємо лицарем сьогодні.

Вечір відпочинку на тему: "Лицарські манери та етикет"

На вечорі йшла мова про етикет, про тактовність, ввічливість, культуру поведінки, спілкування з оточуючими – тобто про те що визначає людину по-справжньому вихованою.

Присутні охоче брали участь у конкурсах:

1. Хто скаже більше ввічливих слів чи виразів.
  2. Хто скаже більше приємних слів один одному.
  3. Сервірування стола.
  4. Випий компот (не порушуючи правил хорошого тону).
  5. Конкур ерудитів та ін.

Переможців конкурсів нагороджували призами.

По закінченню лицарського турніру виробили  правила спілкування.

На завершення ведучі запросили всіх присутніх до солодкого столу та танців і наголосили, що тут Ви зможете показати себе із хорошої сторони, тобто застосувати отримані знання.