Львівський вернісаж

Автор: admin від 10-06-2013, 16:09, подивилося: 731

Львівський вернісаж

 8-го  червня  студенти лісового коледжу , які беруть активну участь в художній самодіяльності, і без них не відбувається жодного свята, відправились до середньовічного Львова в туристичну подорож. 

 Цей захід відбувся за сприяння адміністрації навчального закладу. Більшість із туристів вперше побували в столиці західної України. Цікавими і змістовними були туристичні екскурсії по середньовічному Львову які організувала культорганізатор Прокопчук Тетяна Петрівна. 

 

Львівський вернісаж Львівський вернісаж Львівський вернісаж
Львівський вернісаж Львівський вернісаж Львівський вернісаж

 

 Найбільше запам’яталися такі історичні пам’ятки як храм Петра і Павла, Латинська катедра, каплиця Боїмів. Побували студенти біля пам’ятників Т.Г. Шевченка, Хвилі Відродження, Івану Підкові та Івану Федорову. З’ясували що собою являє копальня кави і побували на площі Ринок де придбали пам’ятні сувеніри. Велике враження отримали від оперного театру імені Соломії Крушельницької. По завершенні екскурсії зробили спробу піднятись на Високий Замок, але погодні умови не дозволили досягти поставленої мети. 

Львівський вернісаж Львівський вернісаж Львівський вернісаж

 

 Всі учасники туристичної поїздки стомленні, мокрі, але задоволені від набутих вражень повернулись до свого транспорту.

Ця поїздка дозволила самодіяльним артистам більше пізнати історію Львова, доторкнутись до історичної спадщини наших пращурів.

Категорія: Інформація

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.