Зробіть правильний вибір

Автор: admin від 21-06-2013, 12:23, подивилося: 530

Лісовий коледж я обрав ще з восьмого класу, переглянувши відео- сюжет Рівненського телебачення про його мальовниче студентське містечко, де прижилися лебеді з дикими качками. Тому вступив до нього після дев’ятого класу, заручившись направленням Дубровицького лісгоспу, що гарантує адресне працевлаштування. Зараз уже на четвертому курсі, маю стипендію, готуюсь до державних екзаменів.

Зробіть правильний вибір

Приємно, що навчаємось ми тут  із моєю сестрою Марією, яка, приїхавши відвідати мене, уподобала цей навчальний заклад і наше лісогосподарське відділення. Зараз вона другокурсниця, і хоч у їхній групі тільки двоє дівчат, її обрали старостою. Маючи свій ноутбук, ми часто допомагаємо один одному у виконанні домашніх завдань, практичних робіт, і просто  приємно відчувати родинний затишок. Головне –  матимемо шановану в лісовому районі професію лісівників, адже  директор нашого Дубровицького лісгоспу Анатолій Олексійович Боровець – випускник коледжу, а інша випускниця працює лісничим. Знаю, що з мого села Орв’яниця ряд  школярів готується вступати до нас. Переконаний, що такий вибір зроблять  сотні дев’яти – і одинадцятикласників у нашому поліському регіоні, які люблять природу і хочуть присвятити своє життя збереженню і приумноженню лісових багатств нашої Вітчизни.

Звертаюся до учнів – старшокласників загальноосвітніх шкіл з порадою, - не задумуючись вступайте в наш лісовий коледж, де створено чудові умови для навчання і відпочинку, гармонійного духовного і фізичного розвитку молодої людини. Ваш вибір допоможе вам, юні друзі, гарно влаштувати своє майбутнє життя.

Степан Корень,

студент лісогосподарського відділення