Вас чекає цікаве студентське життя

Автор: admin від 21-06-2013, 12:27, подивилося: 645

До навчання у лісовому коледжі мене заохотили батьки, мотивуючи тим, що наш Сарненський  лісгосп передовий у галузі, а відповідно – високі зарплати і можливість працевлаштування недалеко від рідного села Цепцевичі. В школі я був якісником, а зосередившись на предметах майбутньої спеціальності, став відмінником і відзначений іменною стипендією Верховної Ради, що є  гарним стимулом для навчання.

Вас чекає цікаве студентське життя

Навчальну працю вважаю найщасливішим періодом свого життя, тому що від предмета до предмета, від сесії до сесії відчувається, як поглиблюються твої знання, розширюється світогляд, удосконалюються культурні звички. Цьому сприяють багата навчальна і спортивна база коледжу, висококваліфіковані викладачі, які до того ж  ідуть назустріч студентам, намагаються ввести нас у світ найновіших технологій, що створює обстановку доброзичливої співпраці і чіткої організованості. Тому кожен з моїх товаришів у випускній групі вже має напрацьовані ідеї по вдосконаленню організації праці та запровадженню інноваційних технологій на майбутній  дорученій ділянці.

Тому вважаю, що тих юнаків і дівчат, які вступлять на навчання у лісовий коледж чекає цікаве і захоплююче студентське життя. Це – пошуки себе у новій професії, змістовне дозвілля, заняття у гуртках за інтересами, знайомство з неповторним поліським краєм. А по закінчені навчального закладу молоді лісівники мають хорошу перспективу кар´єрного зростання.

Вадим Губеня,

студент лісогосподарського  відділення,