Автор: admin від 5-09-2013, 09:12, подивилося: 856

День знань – свято мудрості, добра

В перший день осені по всій Україні пролунали перші дзвоники, сповіщаючи про початок нового навчального року. Не оминула ця подія й наш навчальний заклад. На урочисту лінійку зібралися як студенти, так і їхні старші колеги. Присутніми були батьки та весь викладацький склад коледжу.

День знань – свято мудрості, добра День знань – свято мудрості, добра

Коли свято почалося, ведучі Ірина та Генадій Ражик привітали присутніх та зачитали ліричну поезію. Згодом директор нашого закладу Гончар М.В. розповів про діяльність перспективи розвитку коледжу, передав символи знань першокурсникам та побажав всім присутнім наснаги на навчальний рік. В свою чергу, студенти, які прийняли ці символи, Павло Черниж та Штиба Зоя, пообіцали сумлінно виконувати всі обов´язки, покладені на них, гордо носити звання студента БЛТК.

День знань – свято мудрості, добра

На урочистостях були присутні почесні гості. Начальник відділу кадрів Державного агентства лісових ресурсів України Святецька Алла Василівна, яка привітала присутніх добрими словами та вручила нагороди працівникам нашого навчального закладу. Також, зі словами вдячності за підготовку кваліфікованих кадрів, звернувся начальник Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарств Грицайчук Володимир Пилипович. Тарас Миронович Микитин, ректор Навчально – наукового лісотехнічного інституту, розповів про співпрацю двох навчальних закладів.

День знань – свято мудрості, добра День знань – свято мудрості, добра

Дарунком для всіх була «Поліська полька» у виконанні танцювального колективу «Вітерець» та пісня у виконанні студентки третього курсу Гурин Юлії.