Спасибі людям, що зростили ліс

Автор: admin від 24-09-2013, 11:40, подивилося: 821

Спасибі людям, що зростили ліс

Ліс - ось справжій, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс - це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок.

Спасибі людям, що зростили ліс Спасибі людям, що зростили ліс

15 вересня всі лісівники України відзначали своє професійне свято. От і в нашому навчальному закладі напередодні пройшли урочистості до цієї знаменної дати.
Зі словами вітання звернувся до студентів та викладачів директор коледжу Гончар М.В., розповівши про багаторічні традиції та перспективи розвитку нашого навчального закладу.
Пізнавальною сторінкою вечора став документальний фільм-презентація «Сучасний стан лісового господарства України», Державного агентства лісових ресурсів України.

Спасибі людям, що зростили ліс Спасибі людям, що зростили ліс

Урочисту частину продовжила концертна програма підготовлена учасниками гуртків учасниками самодіяльності.
Відкрив святковий захід Влад Луцик з піснею «Білі черемхи».
Вітали бурхливими оплесками аматорський танцювальний колектив «Вітерець», який заворожив присутніх чудовими танцями «Ми українці», «Хороша полька», «Весільні посиденьки».

Гумористичною сторінкою став виступ студентів III-го курсу Мазурця Миколи та Гроцької Тетяни, які проілюстрували комічну поезію викладача коледжу Почаївця В.М.

Продемонстували свої вокальні вміння й студенти нового набору Косянець Євгеній, який разом з художнім керівником Іваном Гунтіком виконали композицію «Осінь». Галай Ганна, студентка групи ЛГ-26, заспівала пісню з репертуару Ірини Федишин «Це моя земля».

Опісля концерту відбулася святкова дискотека для студентів коледжу.