Стежками партизанської слави

Автор: admin від 24-09-2013, 16:24, подивилося: 614

Стежками партизанської слави

Напередодні в нашому коледжі відбулася подія, яка набула широкого резонансу у колі студентів першого та другого курсів, мова йде про студентську історичну науково-практичну конференцію приурочену дню Партизанської слави, яка відбулася 17.09. за тематикою «Історія партизанського руху на Волині в період  Другої світової війни».

Стежками партизанської слави Стежками партизанської слави

В роботі конференції брали участь студенти І-ІІ-х курсів коледжу. Учасники, виступаючи з власними дослідницькими роботами, проливали світло на ряд історичних подій партизанського руху на нашій території. Зокрема цікаві факти прозвучали в доповіді  студентів групи СПГ-21 Дзюбука Дмитра- «Тарас Боровець – борець за свободу України» та Сухан Ірини «Останній бій Тараса Бульби-Боровця», які розповіли про нашого славетного земляка.

Стежками партизанської слави Стежками партизанської слави

Стежками партизанської слави> Стежками партизанської слави

Дуже актуальні питання підняли студенти групи ЛГ-12 у своїх дослідженнях «Радянський рух Опору на Березнівщині» - Гарбар Андрій, Фесюк Максим, Голотюк Володимир.

Загалом студентам сподобались дискусійні теми та   їх обговорення, тому розпочату ними справу буде продовжено на засіданнях історичного гуртка «Патріот» та аудиторних заняттях з історії України.

Гоголь В.В., викладач суспільних дисциплін,

організатор конференції