«Вдячні Вам безмежно»

Автор: admin від 27-09-2013, 11:37, подивилося: 672

«Вдячні Вам безмежно»

Приємною традицією стало в нашому коледжі організовувати вечори вшанування наших ветеранів.

Ошатно вбрана зала, звучить приємна музика і на сцену запрошуються наші дорогі, шановані колеги Кирик Олександра Павлівна та Гунько Раїса Микитівна. Ведучі вечора, Гунтік Юрій та Булка Тетяна, коротко розповіли присутнім про цікаву і плідну життєву дорогу цих талановитих педагогів. Зокрема про те, як вони починали свою діяльність, як приїхали в містечко Березне, і як з перших днів, спільно з тоді молодим директором технікуму Новосадом Миколою Миколайовичем, створювали та розвивали наш навчальний заклад. Бо саме вони були членами тієї групи «десанту», який приїхав в поліську глибинку для організації лісового технікуму. І от уже 46 років пройшло з того моменту, коли вони вперше зайшли в аудиторію зі студентами.

«Вдячні Вам безмежно» «Вдячні Вам безмежно» «Вдячні Вам безмежно»

Розгорнутий екскурс в історію навчального закладу ведучі попросили провести наших ювілярів. Олександра Павлівна з трепетом та хвилюванням розповіла, як пройшли майже півстоліття роботи в коледжі, про нелегкі роки його будівництва, про приємні екскурсії, незабутні вечори відпочинку з групами, зустрічі з вдячними випускниками і про те, як важко розставатися з роботою, якій віддав майже все доросле життя.

«Вдячні Вам безмежно» «Вдячні Вам безмежно» «Вдячні Вам безмежно»

В свою чергу, Раїса Микитівна ознайомила присутніх з розвитком матеріально-технічної бази навчального закладу, розповіла багато історій з цікавого, веселого та неповторного життя в коледжі.

Під час вечора присутні мали змого переглянути відеоролики з фотографіями, які ілюструють життєвий шлях наших ветеранів. Читачі цієї статті можуть теж переглянути ці ролики в розділі  «Відео» нашого сайту.

«Вдячні Вам безмежно» «Вдячні Вам безмежно» «Вдячні Вам безмежно»

Директор коледжу Гончар М.В., заступник директора  з навчальної роботи Федоров М.П., голова профкому Марків Ю.П. щиро подякували за багаторічну творчу працю Раїсі Микитівні та Олександрі Павлівні, вручили їм чудові квіти та подарунки.

Студенти подарували бурхливі оплески вдячності своїм улюбленим педагогам, а також ліричну композицію на фортепіано у виконанні студента групи СПГ-22 Нагорнюка Владислава та пісню «Листопад», яку проспівав Іван Гунтік.