Учителю вклоняємось доземно

Автор: admin від 9-10-2013, 16:59, подивилося: 652

Учителю вклоняємось доземно

Щорічно, в першу неділю осіннього місяця жовтня, ми маємо гарну можливість  привітати з професійним святом педагогів нашого коледжу.

Кожен з нас згадує свого Педагога – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави.

Традиційно в переддень цього прекрасного свята в нашому навчальному закладі проходить ряд цікавих подій.

Протягом декількох днів у вестибюлі головного навчального корпусу розташувалася студентська виставка квітів. Кожна академічна група представила свої шедеври, створені за допомогою дарів природи. Вся ця краса була подарована нашим педагогам.

Учителю вклоняємось доземно Учителю вклоняємось доземно

Комісією, яка складалася з представників студради, було визначено кращі роботи, а групи, які їх створили, отримали грошову винагороду від студпрофкому.

I місце – «СаПоГи», група СПГ – 22 (Керівник групи – Мосійчук Р.С.)

II місце – «Лісова казка», група СПГ – 42 (Керівник групи – Блищик Л.О.)

III місце – «Цей ліс живий, у нього добрі очі» група МГ – 21 (Керівник групи – Случак Н.А.)

Учителю вклоняємось доземно Учителю вклоняємось доземно Учителю вклоняємось доземно

2 жовтня відбувся урочистий вечір. Офіційну частину розпочав директор коледжу Гончар М.В., який подякував педагогам за їхню невтомну, творчу працю, побажав міцного здоров’я та всіляких гараздів. Цього святкового дня багато працівників коледжу отримали почесні грамоти та грошові винагороди.

Учителю вклоняємось доземно Учителю вклоняємось доземно

Приємним подарунком для всіх присутніх в залі став виступ Заслуженого прикарпатського ансамблю пісні і танцю України «Верховина».