Автор: admin від 31-10-2013, 16:26, подивилося: 579

З книгою по життю

30 жовтня в рамках тижня бібліотечної роботи були проведені виховні години в групах МГ – 21, МГ – 31, ЛГ – 26.

Виховна година «Мову рідної природи розуміти серцем вчись» присвячена актуальній проблемі сучасності – усвідомлення необхідності зберігати і примножувати природні багатства.

Ведучі – Довгалець Ірина, Ражик Геннадій, завідувач бібліотеки Мелянчук Людмила Ярополківна наголошували про те, що наші зв’язки з природою не повинні перериватися ніколи, бо спілкування з її дивовижною красою живить душу, пробуджує розум, робить наше життя цікавішим.

З книгою по життю

Епіграфом виховної години були слова українського прозаїка Яреми Гояна: «Слухаймо душу природи, як душу людини, пізнаваймо її загадкове життя, любімо і бережімо її, тільки тоді ми збережемо світ».

На виховній годині «Мої роки – моє багатство», яку проводила бібліотекар Пастушок Людмила Миколаївна, студенти слухали легенди, балади, вірші про доброту, уважне ставлення до людей похилого віку, про те, як прожити життя, не спотворивши його поганими звичками, невіглаством і безкультур’ям.

З книгою по життю З книгою по життю

31 жовтня для групи ЛГ – 21 був проведений бібліографічний огляд літератури «Зелений храм», на якому були виставлені для ознайомлення книги на лісівничу тематику.

Студенти з цікавістю сприймали наданий бібліотекарем Степанюк Галиною Олександрівною матеріал.