Зустріч з німецькими друзями

Автор: admin від 6-11-2013, 11:33, подивилося: 595

Зустріч з німецькими друзями

Ще жодного разу не оминула поріг нашого навчального закладу, гостюючи в Україні, німецька благодійниця, почесний житель Березного, чуйна, щира, відверта людина, хороший друг коледжу, пані Маріанне Ріхтер. Разом із керівником молодіжного центру міста Ділінген, що в провінції Баварія, Матіасом Гречем та зі своїм першим помічником, найкращим товаришем, а за сумісництвом нашим викладачем Жилінським Василем Івановичем, провели зустріч зі студентами нового набору. На ній обговорили проблеми сучасної молоді як в Україні, так і за кордоном. Пані Маріанне розповіла про перспективи нещодавно створеного в місті Березне центру для молоді. Студенти мали змогу задати питання щодо студентського життя в Німеччині вельмишановним гостям. Атмосфера зустрічі була легкою та сімейною.

Зустріч з німецькими друзями Зустріч з німецькими друзями

Неймовірні враження, захоплення і радість отримали гості від перебування в дендропарку нашого коледжу. Екскурсію для наших гостей проводила студентка IV курсу cпеціальності «Зелене будівництво і садово – паркове господарство» Трофимчук Ольга, чудово володіючи німецькою мовою, вона розповіла про історію створення парку, зональний розподіл та інші цікаві факти. Маріанне та Матіас ґречно дякували своєму юному гіду за співпрацю і пообіцяли запросити друзів в цей неймовірний куточок краси Поліського краю.

Зустріч з німецькими друзями Зустріч з німецькими друзями