-->

 
 
 

Циклова комісія фізвиховання і захисту Вітчизни

  Біля витоків організації навчально-виховного процесу з фізвиховання стояли Шибко Віктор Гнатович та Середа Віктор Валентинович.

ЦК було створено в 1995 році, яку й очолив Шибко Віктор Гнатович. З 1996 року діяльність ЦК координував Огороднік Віктор Адамович, а з 2007 року Степанюк Микола Олександрович.

  Зараз ЦК налічує 3 члена: Огороднік Віктор Адамович, Мисько Микола Денисович, Степанюк Микола Олександрович.


  

 Діяльність ЦК направлена на організацію навчальної, спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи, вдосконалення методичної підготовки викладачів, вивчення і впровадження в життя передових освітніх технологій. Це проведення навчальних занять з фізичного виховання, фізичної культури та захисту Вітчизни з використанням інноваційних освітніх технологій, організація роботи спортивних секцій, проведення змагань серед груп в залік Спартакіади коледжу, участь спортсменів в змаганнях першості району, області та України, пропаганди здорового способу життя.
  Так на даний момент в коледжі працює 7 спортивних секцій, в яких займається 120 студентів.
 В коледжі за за роки існування підготовлено 17 майстрів і 87 кандидатів у майстри спорту, понад 200 спортсменів – першорозрядників

 

Огороднік Віктор Адамович: викладач фізвиховання.  Викладач вищої категорії, викладач-методист, керівник фізвиховання, кандидат в Майстри спорту з греко-римської боротьби, суддя Національної категорії.

Працює в коледжі з 1988 року, тренер-викладач спортивних секцій гирьового спорту та настільного тенісу. Підготував Майстра спорту України, призера Чемпіонату світу з молоді з гирьового спорту Демчука Романа.  Команда з гирьового спорту в 1997році в місті Переяслав-Хмельницькому стала бронзовим призером Всеукраїнської Спартакіади серед вузів І-ІІ рівнів акредитаціїМисько Микола Денисовичвикладач фізвиховання. Викладач вищої категорії, завідувач кабінетом фізвиховання. Працює в коледжі з 1992 року, тренер-викладач спортивної секції волейбол (хлопці)


Степанюк Микола Олександрович: викладач фізвиховання.  Викладач вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії фізвиховіання і захисту Вітчизни. Працює в коледжі з 2003 року, тренер-викладач спортивних секцій баскетбол (хлопці), баскетбол (дівчата), кульова стрільба.